ana sayfa > Tanıtım Yazıları > ANDROİD VPNler

ANDROİD VPNler

Salı, 28 Mar 2017 yorum ekle yorumlara git

Günlük hayatımızda telefon tablet gibi android cihazlarla internet erişimi sağladığımız için android için VPN uygulamaları hayatımızda yer etmeye başladı. İnternet sağlayıcılarının uyguladığı sansür nedeni ile nette sörf yaparken ya da erişmek istediğimiz sitelere erişemezken özgürlüğümüz kısıtlanmış hissederiz. Bunun çözümü android için VPN uygulamalarını tablet veya telefonlarımıza indirip nette özgür olmanın tadını çıkarmak. Android uyumlu birçok uygulama var fakat içlerinde işe yaramayan yüklediğimize pişman olacağımız uygulamalarda mevcut. Bunların en iyi olanlarını nasıl seçeriz? Memnun kalmazsak telefon ve ya tabletten sildiğimizde kalıntıları internet hızımızı yavaşlatır mı? Gibi birçok soru takılıyor kafamıza. Biz android için uyumlu kullanırken sorun yaşamayacağınız VPN uygulamalarını araştırdık ve bir liste oluşturduk. Yazımızın devamını okursanız sizde çözüm bulabilirsiniz.

Android Cihazlarınız İçin En İyi VPN Uygulamaları tam liste için Tıkla

Telefon ve ya tabletlerinizde sorun yaşamayacağınız kurulum ve kullanım açısından çoğu kişinin memnun kaldığı VPN uygulamaları.

IP Vanısh ücretli bir uygulama fakat kullanıcıyı yarı yolda bırakmayan kurulum ve kullanım açısından oldukça kolay. İnternet hızını yavaşlatmadan sunucu seçenekleri ile kısıtlama yaşatmadan nette dolaşma imkânı sunuyor. Uygulama ücretli fakat kullanıcıya bir hafta deneme sürümü imkânı tanıyor deneyenler beğenmediği takdirde silip başka bir uygulamaya geçebilirler.

Ironsocket VPN uygulaması bir diğeri gibi ücretli ama bir hafta deneme sürümü ile kullanıcın uygulamayı denemesine imkân tanıyor. Geniş sunucu ağı ve internet hızını düşürmemesi kullananları memnun ediyor. Uygulama kullanıcıyı tam anlamı ile özgür bırakmayı vaat ediyor. Hem internet sağlayıcınızın kısıtlamasından kurtuluyorsunuz hem de uygulama kurucuları sizi denetlemeden nette özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz.

Hideman VPN dünyanın her yerinden istediğiniz siteye veya yasaklı sosyal medya platformlarına erişme imkânı sunuyor. Ücretsiz bir VPN uygulaması olan uygulama kullanıcıyı her açıdan memnun ediyor. Tüm engelleri aşıp nette özgür olmanızı sağlayan uygulama kurulum ve kullanım açısından da çok kolay olduğu için herkes tarafından tercih ediliyor.

Categories: Tanıtım Yazıları Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"