ana sayfa > Haberler > Bitcoin Yatırımlarınızda İşinizi Kolaylaştıracak Uygulamalara Yenisi Eklendi!

Bitcoin Yatırımlarınızda İşinizi Kolaylaştıracak Uygulamalara Yenisi Eklendi!

Pazartesi, 04 Ara 2017 yorum ekle yorumlara git

Yeni çağın sanal para birimi Bitcoin’in popülerliği her geçen gün artmaya devam ediyor. Daha önce Bitcoin’in hızlı yükselişi ve yatırımcılarına çok ciddi birikim yapma fırsatı sunduğu ile alakalı bir yazımızı sizinle paylaşmıştık.

Peki Bitcoin yatırımları yapılırken hangi kriterler baz alınıyor? Piyasada Bitcoin analizleri yapan birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar da her uygulamanın temel çalışma prensibi gibi, farklı değişkenleri takip edip, anlamlı veriler sunuyor. Son olarak Bitcoin analizi yapan uygulamalar arasına, TechCrunch Disrupt Berlin hackathonunda tanıtılan Bitcoin Bubble Burst eklendi.

Diğer sistemlerden farklı olarak, yaratıcıları tarafından öğrenen bir sistem olarak tanımlanan Bitcoin Bubble Burst, arka planında Bitcoin’in fiyat değişimleri ile birçok farklı değişkeni anlamlandırmaya çalışıyor. Bitcoin Bubble Burst çalışma sistemi hakkında fikir sahibi olmak için, aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Bitcoin piyasasını, birçok farklı kriter etkileyebiliyor. Örneğin haberlerde “Bitcoin yasaklandı veya bitcoin vergilendiriliyor” gibi ifadeler, paranın değerini anında etkileyebiliyor. Para piyasasının, öngörülemez kriterleri olduğunu herkes bilse de, Bitcoin yatırımcıları için bu sistemler oldukça faydalı olabiliyor.

Categories: Haberler Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"