ana sayfa > Tanıtım Yazıları > Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Açılmıyor

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Açılmıyor

Salı, 02 May 2017 yorum ekle yorumlara git

21.yüzyıl dünyasında teknolojinin hızlı gelişimi yaşamın her alanında oldukça önemli çözümlerde bulunuyor. Özellikle de insanların günlük yaşamları içerisinde karşı karşıya kaldıkları gereksinimlerinin karşılanması ve modern standartlarda bir yaşam konforuna sahip olunabilmesi amacı ile teknolojinin getirmiş olduğu çok önemli yenilikler bulunuyor. Özellikle de ev işlerinin çok daha hızlı ve çok daha modern standartlarda kolaylıklar yapılabilmesine yardımcı olan 21.yüzyıl Arçelik beyaz eşya teknolojileri içerisinde çamaşır makineleri ön plana çıkıyor. Çünkü gün içerisinde fazlasıyla gereksinim duyulabilen çamaşır yıkama işleminin daha modern standartlar eşliğinde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olan çamaşır makineleri bu yüzden sıklıkla kullanılıyor. Bu durumda mekanik teknolojiye sahip olan çamaşır makinelerinde deterjan almıyor, deterjan kapağı açılmaması ve çalışmaması gibi problemlerin meydana gelmesine neden oluyor. Tüm bu problemlerde Taşdelen Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

 

Kurumsal ve profesyonel servis uygulamaları ile bölgesinde son derece kaliteli çamaşır makinesi servisi hizmetlerinden yararlanabilme şansı veren Kuyubaşı Arçelik Servisi merkezinin deneyimli ve uzman teknik ekipleri tarafından çamaşır makinelerinde meydana gelen deterjan çekmecesi açılmıyor ve deterjan almıyor sorununa yönelik olarak gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştirmektedir. Çamaşır makinesinin üst kapağını açan teknik ekipler tarafından makinenin deterjan çekmecesinin açılmasına neden olan sıkışmanın giderilmesini sağlıyor. Deterjan çekmecesinin sıkışması ve açılmaması genel olarak bu bölmede kalan deterjan kalıntılarının sertleşmesinden kaynaklıdır. Bu yüzden çamaşır makinesi kullanımında birkaç yıkamada bir olarak deterjan çekmecesinin yerinden çıkartılarak su altında lif veya bulaşık süngeri gibi malzemeler ile iyi şekilde yıkanması ve bölmenin de silinmesi gerekmektedir. Böylelikle kalıntı oluşumunun önüne geçilebilir. Bu kalıntılar tıkanıklıklara da yol açabileceğinden olası çamaşır makinesi deterjan almıyor sorununun önüne geçilebilmektedir.

 

Çamaşır makinesinin çalışmaması durumunda ise Uğurmumcu Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından makine program kartı üzerinde gerekli olan test uygulamalarını gerçekleştirerek, tespit edilen arıza için onarım müdahalelerini yerinde gerçekleştirerek, en hızlı şekilde çamaşır makinesi arızasının onarımını sağlamaktadır. Bu çalışmanın sonucunda çamaşır makinesini daha uzun vadeli olarak her yıkamada en yüksek performansı alarak kullanabilmek mümkün oluyor.

 

Categories: Tanıtım Yazıları Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"