arşiv

‘Oyun Haberleri’ kategorisi için arşiv

PES 2017 Android ve iOS İçin ‘Kısmen’ Yayınlandı!

Çarşamba, 29 Mar 2017 yorum yok
Konami’nin bu seneki kozu olan Pro Evolution Soccer 2017, Android ve iOS için yayınlandı! Futbol ve oyun denildiğinde kapışma konusu haline gelen FIFA ve PES arasında, 2017 yılında da bu çekişme artıyor. FIFA özellikle resmi takım ve ligler ile kozlarını sağlam tutarken, PES’in ise oynayan kitle açısından büyük bir kozu var. Bu noktada FIFA Mobile..
Categories: Bilim ve Teknoloji, Oyun Haberleri Tags:

Ubisoft’tan Avatar Evreninde Geçecek Sağlam Bir Oyun Geliyor!

Perşembe, 02 Mar 2017 yorum yok
Ubisoft, ciddi bir yatırım ile James Cameron’un Avatar evrenini oyun dünyasına taşımaya hazırlanıyor. Bu hafta gerçekleşen Game Developer Conference(Oyun Geliştiricileri Konferansı)’da boy gösteren Ubisoft, yeni AAA-projesini duyurdu; Avatar(AAA projeyi yüksek bütçeli oyun olarak açıklayabiliriz. Bir nevi Hollywood’daki blockbuster filmler gibi düşünülebilir).   Söz konusu yeni oyunun geçeceği yer, James Camaron’un Avatar evreninde mevcut olan Pandoragezegeni..
Categories: Oyun Haberleri Tags:

Battlefield 1’e ‘Gerçek Çanakkale Savaşı’nı Konu Alacak DLC: Turning Tides

Çarşamba, 01 Mar 2017 yorum yok
Dün ortaya çıkan Battlefield 1 DLC paketlerinden biri olan Turning Tides, Gelibolu’daki deniz muharebesinin ilk gününü konu alacak. Peki nasıl bir savaş bizleri bekliyor. İlk çıkan detaylar ile değerlendiriyoruz. Dün DICE ve EA’nin açıklamasıyla bu yılın en popüler yapımlarından olan Battlefield 1 için 4 yeni DLC paketi açıklandı. Fransız, Rus, Belçika gibi yeni orduların ekleneceği..
Categories: Oyun Haberleri Tags:

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"