arşiv

‘Webmaster’ kategorisi için arşiv

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Açılmıyor

Salı, 02 May 2017 yorum yok
21.yüzyıl dünyasında teknolojinin hızlı gelişimi yaşamın her alanında oldukça önemli çözümlerde bulunuyor. Özellikle de insanların günlük yaşamları içerisinde karşı karşıya kaldıkları gereksinimlerinin karşılanması ve modern standartlarda bir yaşam konforuna sahip olunabilmesi amacı ile teknolojinin getirmiş olduğu çok önemli yenilikler bulunuyor. Özellikle de ev işlerinin çok daha hızlı ve çok daha modern standartlarda kolaylıklar yapılabilmesine yardımcı..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Doğru Backlink

Çarşamba, 26 Nis 2017 yorum yok
1 – Yüksek Hacimli ve Popüler Bir İçerik Bulun: Doğal backlink çalışması için size ilk gereken şey: Yüksek hacimli ve popüler bir içerik olacaktır. Yani kimsenin aramadığı bir konu hakkında bir içerik oluşturmak sizi zaten arama sonuçlarında hemen birinci sıraya çıkartır. Önemli olan çok aranan bir konuda zirveye ulaşmaktır.   2 – İçeriği Güncelleyin ve..
Categories: SEO Bilgileri Tags:

Siteniz Cezalımı Öğrenmenin Yolu

Perşembe, 06 Nis 2017 yorum yok
Sitem Üzerinde Google Tarafından Elle Manuel Olarak Yapılan Bir Ceza İşlemi Varmı ? Web siteniz cezalımı, spama girmişmi, filtredemi yoksa banlımı işte bu soruların cevabı eski dönemde çok zordu. Ama artık Çok Kolay… Gerçekten bu konu SEO ile uğraşan uzmanlar içinde çok önemliydi; Google webmaster arçlarına eklediği manuel işlemler eklentisi ile SEO uzmanları çalışacakları sitenin..
Categories: Genel Bilgiler, Webmaster Tags:

SEO’nun avantajları nedir?

Çarşamba, 05 Nis 2017 yorum yok
SEO’nun çok sayıda avantajı vardır. Bunlardan önde gelen 5 tane avantaj şöyledir:   Daha fazla ziyaretci: Arama motorlarında ilk sayfada yüksek pozisyonlarda yer alan siteler en fazla tıklamaları alırlar. Bu sebeple bu noktalarda yer almak sitenize çok daha fazla ziyaretçi almanızı sağlar Yüksek dönüşüm oranı: Geleneksel pazarlamacılıkta reklam mesajı geniş bir kitleye yayılır ve büyük bir..
Categories: SEO Bilgileri, Webmaster Tags:

ANDROİD VPNler

Salı, 28 Mar 2017 yorum yok
Günlük hayatımızda telefon tablet gibi android cihazlarla internet erişimi sağladığımız için android için VPN uygulamaları hayatımızda yer etmeye başladı. İnternet sağlayıcılarının uyguladığı sansür nedeni ile nette sörf yaparken ya da erişmek istediğimiz sitelere erişemezken özgürlüğümüz kısıtlanmış hissederiz. Bunun çözümü android için VPN uygulamalarını tablet veya telefonlarımıza indirip nette özgür olmanın tadını çıkarmak. Android uyumlu birçok..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Telefon satarken ve alırken nelere dikkat edilmelidir?

Salı, 21 Mar 2017 yorum yok
Günümüzde birçok kişi tarafından telefon hem satılırken, hem de alınırken birçok sorun ile karşılaşılmaktadır. Bunların başlı sebeplerinden bir tanesi dikkatsizlik diyebiliriz ve yeterli bilgiye sahip olmamanız. Cep telefonu alan yerler, genel olarak fiyatını düşürerek alım yapmaktadırlar bunun sebeplerinden bir tanesi ise ikinci el cep telefonu alanlar, bir telefonun kullanıma ve arıza testinden geçtiği süreç içerisin..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Google Web Yönetici Araçları Ne İşe Yarar?

Pazartesi, 20 Mar 2017 yorum yok
Sitenizin Google Arama Sonuçlarındaki Görünürlüğünü Geliştirir. Bu programı web sitesi olan ve SEO, ile uğraşanlar bilmektedir bilmeyenler içinde denemelerini ve bu zevki tatmalarını öneririz. Sisteme kayıt olmak çok kolaydır Google Web Yönetici tıklayarak sitenizi kayıt edip size verilen meta kodunu sitenize koyarak sitenizi doğrulayıp aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz. – Sitenize verilen iç ve dış bağlantıları görürsünüz...
Categories: Genel Bilgiler, Webmaster Tags:

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"