arşiv

‘SEO Bilgileri’ kategorisi için arşiv

Doğru Backlink

Çarşamba, 26 Nis 2017 yorum yok
1 – Yüksek Hacimli ve Popüler Bir İçerik Bulun: Doğal backlink çalışması için size ilk gereken şey: Yüksek hacimli ve popüler bir içerik olacaktır. Yani kimsenin aramadığı bir konu hakkında bir içerik oluşturmak sizi zaten arama sonuçlarında hemen birinci sıraya çıkartır. Önemli olan çok aranan bir konuda zirveye ulaşmaktır.   2 – İçeriği Güncelleyin ve..
Categories: SEO Bilgileri Tags:

SEO’nun avantajları nedir?

Çarşamba, 05 Nis 2017 yorum yok
SEO’nun çok sayıda avantajı vardır. Bunlardan önde gelen 5 tane avantaj şöyledir:   Daha fazla ziyaretci: Arama motorlarında ilk sayfada yüksek pozisyonlarda yer alan siteler en fazla tıklamaları alırlar. Bu sebeple bu noktalarda yer almak sitenize çok daha fazla ziyaretçi almanızı sağlar Yüksek dönüşüm oranı: Geleneksel pazarlamacılıkta reklam mesajı geniş bir kitleye yayılır ve büyük bir..
Categories: SEO Bilgileri, Webmaster Tags:

Kaliteli Backlink Almak

Salı, 07 Şub 2017 1 yorum
Backlink alırken en çok dikkat edilen değer, maalesef sitenin pagerank değeri olmaktadır. Pagerank, seo açısından belirleyici bir değer olmamakla birlikte, kolay manipüle edilebilir olması pageranka yönelik yapılan çalışmalarla arttırılabilir olması değerini önemsizleştirmektedir. Pagerank değeri yüksek ve alakasız bir siteden link almaktansa, pagerank değeri az hatta sıfır olan ve içeriğinizle alakalı bir siteden link almak daha faydalıdır...
Categories: SEO Bilgileri, Webmaster Tags:

SEO ve Mobil Uyumlu Site

Pazartesi, 26 Ara 2016 yorum yok
Google’nun yaptığı güncellemelere yakın zaman içerisinde mobil uyumluluğu içeren bir güncelleme eklenmesi bekleniyor. Diğer güncellemelere göre bu güncellemenin etkisinin daha fazla olacağı söyleniyor. Günlük ziyaretçi akışının yaklaşık %60’lık bölümünün mobilden geldiği düşünülürse sitelerin mobil uyuma geçmesi artık kaçınılmaz görünüyor. Kısa zaman önce danışmanlığını yaptığım mağazacılık sektörünün öncülerinden bir e-ticaret sitesinin günlük ziyaretçilerinin yaklaşık %70’lik dilimi..

Oyun Siteleri İçin SEO Önerileri

Pazar, 25 Ara 2016 1 yorum
Türkiye’de son dönemlerin en çok arananlar istatistiğini incelersek oyun ve oyunlar kelimesinin büyük bir çıkış yakaladığını görebiliriz. Hem arama yoğunluğu hem de rekabet açısından zor bir çalışma olan bu kelimeler de çok yüksek gelirler elde edilebilir. Oyun sitelerinde pazar payı kapmak oldukça güç. Pazarın gelir yüksekliğini ve rekabetini büyük haber sitelerinin oyun diye subdomain açarak..

Mutlaka Olması Gereken Seo Araçları

Perşembe, 15 Ara 2016 yorum yok
Dünya genelinde en çok kullanılan 5 seo aracı sayesinde sitenizin mevcut durumunu analiz edebilirsiniz. Yapacağınız bu analiz ile birlikte aslında sitenizi çok daha iyi bir yerlere getirebilmeniz mümkün olacaktır. SEO için yeterli bütçesi olmayan kişilerin için de oldukça pratik bir çözüm olacak bu uygulamaların büyük bir bölümü ücretsiz ve ya trial seçeneği sunmaktadır. Bu bakımdan..
Categories: Haberler, SEO Bilgileri, Webmaster Tags:

Seo da keywords?

Pazartesi, 10 Eki 2016 1 yorum
Seo da keywords?Keywords Nedir? Seo icin en önemli olan Keywords; anahtar kelime anlamına gelir. Anahtar kelime web siteniz de sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetleriniz ile ilgili özenle seçilmesi gereken kelime bloklarıdır. Kurumsal Seo da en özen gösterilen alanlardandır. Örneğin sunmuş olduğunuz hizmet web tasarım ve seo ise bu kelime ve türevleri sizin Anahtar kelimenizdir. Anahtar..
Categories: SEO Bilgileri Tags:

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"