arşiv

‘Tanıtım Yazıları’ kategorisi için arşiv

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Açılmıyor

Salı, 02 May 2017 yorum yok
21.yüzyıl dünyasında teknolojinin hızlı gelişimi yaşamın her alanında oldukça önemli çözümlerde bulunuyor. Özellikle de insanların günlük yaşamları içerisinde karşı karşıya kaldıkları gereksinimlerinin karşılanması ve modern standartlarda bir yaşam konforuna sahip olunabilmesi amacı ile teknolojinin getirmiş olduğu çok önemli yenilikler bulunuyor. Özellikle de ev işlerinin çok daha hızlı ve çok daha modern standartlarda kolaylıklar yapılabilmesine yardımcı..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

ANDROİD VPNler

Salı, 28 Mar 2017 yorum yok
Günlük hayatımızda telefon tablet gibi android cihazlarla internet erişimi sağladığımız için android için VPN uygulamaları hayatımızda yer etmeye başladı. İnternet sağlayıcılarının uyguladığı sansür nedeni ile nette sörf yaparken ya da erişmek istediğimiz sitelere erişemezken özgürlüğümüz kısıtlanmış hissederiz. Bunun çözümü android için VPN uygulamalarını tablet veya telefonlarımıza indirip nette özgür olmanın tadını çıkarmak. Android uyumlu birçok..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Telefon satarken ve alırken nelere dikkat edilmelidir?

Salı, 21 Mar 2017 yorum yok
Günümüzde birçok kişi tarafından telefon hem satılırken, hem de alınırken birçok sorun ile karşılaşılmaktadır. Bunların başlı sebeplerinden bir tanesi dikkatsizlik diyebiliriz ve yeterli bilgiye sahip olmamanız. Cep telefonu alan yerler, genel olarak fiyatını düşürerek alım yapmaktadırlar bunun sebeplerinden bir tanesi ise ikinci el cep telefonu alanlar, bir telefonun kullanıma ve arıza testinden geçtiği süreç içerisin..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Dizi Son Bölüm İzle

Cumartesi, 11 Mar 2017 yorum yok
Merhaba okuyucu, Sizlere sitemizi tanıtmak istiyorum. Site Adresimiz  Dizisonbolum.com Web sitemiz içeriği nedir diye soruyor olabilirsiniz. Web Sitemiz Türk televizyonlarında yayınlanan dizilerin özetlerini bölümlerinden önce sizlere sunup dizilerin gelecek bölümlerinden haberiniz olmasını sağlıyoruz. Dizi son bölüm neler oldu diziden  haberler  dizi özetleri gibi bir cok bilgi ve paylaşımlarımızla kacırmış olduğunuz bölümlerden haberiniz olmasını sağlıyoruz.  ..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Torrent Film İndir

Pazar, 05 Mar 2017 yorum yok
Torren film arıyor ve kaliteli sonuçlar görmek istiyorsanız Zamundatorrentr.com sitesine uğrayabilirsiniz. 2002 yılından beri internet aleminde yer alan sitemiz sizlere en kaliteli, en yeni ve en iyi içerikleri ulaştırmaya devam etmektedir. Filmlere ve diğer içeriklere daha hızlı bir biçimde ulaşmak için torrent yöntemini tercih etmelisiniz. Bu hızlı download işlemini sağlayacaktır. Bu şekilde hem zamandan kazanır,..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Creamive Kurumsal Kimliğinize Yaratıcı Dokunuş!

Cumartesi, 04 Mar 2017 yorum yok
Kurumsal firmaların en büyük taleplerinden biri “fark edilebilirlik”. Seçeneklerin bu kadar çoğaldığı, sayısız alternatife sadece bir kaç dakika içerisinde ulaşabilme lüksümüzün arttığın dijital çağın en önemli avantajı ise, yaratıcılığınızı hedef kitlenize sunma fırsatı yaratması. Bu konuda sosyal medyanın ve dijital trendlerin gücünü yadsıyabilmek mümkün değil. CREAMIVE ekibi olarak, kurumsal kimliğinizi, hedef kitlenize taşırken, çağın getirmiş..

Site dışı Seo Çalışmaları

Çarşamba, 01 Mar 2017 yorum yok
Seo çalışmalarında site içi yapılan çalışmalara anlam katacak ve aynı zamanda site içi seo çalışmalarını tamamlayacak projemizdir Site Dışı Seo çalışmaları. Off Page Seo olarak da bilinir. Geçtiğimiz yıllarda Arama motoru güncellemesinden sonra seo çalışma yöntemlerinde değişiklikler oldu. Yapılan güncelleme sonrası site dışından alınan linkler değer kazandı. Özellikle Google bu alanda büyük değişiklikler yaptı. Peki..
Categories: Tanıtım Yazıları Tags:

Webmaster Blten - Webmaster Kaynaklari

Domain

"